Karty

kredytowe  

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Karty kredytowe  

 

Karty na stół i wszystko jasne.

Bynajmniej nie jest tu mowa o klasycznej talii 52 kart służących do gry.  Choć można metaforycznie uzasadnić karty kredytowe, gdyż one również służą do swego rodzaju gier o charakterze finansowym. Czym się różni karta płatnicza od kredytowej? Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że są to synonimy. Jednak jest zgoła inaczej, ponieważ karty kredytowe, to takie na których występuje limit zadłużenia ustalony zazwyczaj na podstawie środków przez danego operatora – najczęściej jest to bank. Taki limit bywa bardzo pomocny w sytuacji braku środków na koncie – zwłaszcza studentom.  Ale może okazać się ratunkiem dla każdego, dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór oferty dotyczącej kart kredytowych.

Jaki będzie najlepszy dla naszych potrzeb? To już ustala słynąca z doświadczenia i profesjonalizmu kancelaria finansowa Gebert Finanse zajmująca się doborem najkorzystniejszych rozwiązań  dla klientów poszukujących kredytów, a takim niewątpliwie jest limit zadłużenia na koncie. Dlaczego warto zaufać właśnie tej kancelarii? Posiada ona wiele zalet, najważniejszą jest wysoka skuteczność świadczonych usług. Do tego dochodzi zaufanie wśród klientów, rzetelność, prostota działań i brak formalności, które skutecznie uprzykrzają zdobycie kredytu.

Czasy współczesne nie bez przyczyny zwane są epoką wirtualnych pieniędzy. Coraz częściej mówi się o całkowitym wyzbyciu się gotówki w postaci banknotów i monet. W krajach wysoce rozwiniętych, zwłaszcza zachodnich stopniowo odchodzi się od transakcji gotówkowych. Rządzi przelew, technokracja i karta. Dlatego tak ważny jest jej odpowiedni dobór z ustalonym limitem zadłużenia.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31