Konsolidacja

kart kredytowych

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Konsolidacja kart kredytowych

 

Karty kredytowe, a konsolidacja.

Konsolidacja kredytów wielu osobom uratowała grunt pod stopami. Jest to racjonalne i pomoce rozwiązanie w wielu przypadkach. Niestety przyszło nam funkcjonować w czasach, gdzie jeden kredyt może nie wystarczyć. Wówczas pozostaje możliwość zaczerpnięcia kilku kredytów w różnych bankach. Ofert jest mnóstwo – z pewnością jest w czym wybierać. Jednak, aby uzyskać jak najlepszą pod względem finansowym konsolidację trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Konsolidacja kart kredytowych jest rozwiązaniem alternatywnym i niesie ze sobą spore ryzyko. Jak je zmniejszyć i czuć się pod względem finansowych stosunkowo bezpiecznie? Odpowiedź niesie kancelaria finansowa Gebert Finanse zajmująca się od wielu lat znajdowaniem rozwiązań w kwestiach kredytowych. Warto podkreślić ich ogromne doświadczenie i wysoki procent skuteczności zwłaszcza w przypadku konsolidacji kart kredytowych. Rzetelnych informacji udzieli wysoko wykwalifikowany doradca, tak aby indywidualnie do potrzeb dobrać najlepsze rozwiązanie. 

Konsolidacja kart kredytowych to nic innego jak połączenie różnych zobowiązań w jedno – o korzystnym oprocentowaniu i odpowiednim okresie długości spłaty, a także wysokości raty. Choć z punktu widzenia kredytodawców konsolidacja jest posunięciem ryzykownym, należy uwypuklić przede wszystkim punkt widzenia klienta – zgoła odmienny. To ogromna konkurencja ofert i mnogość banków spowodowała coraz bardziej dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania, które obecnie stają się coraz bardziej popularne. O tym i o wielu innych kwestiach z pewnością opowiedzą doradcy kancelarii finansowej Gebert Finanse – to w ich gestii jest znalezienie najlepszej alternatywy i zaoszczędzenie jak najwyższej sumy pieniędzy swych klientów.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31