Konsolidacja

limitów w koncie

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Konsolidacja limitów w koncie

 

Limit – blaski i cienie.

Limit to stosunkowo bezpieczne i korzystne dla klienta rozwiązanie. Na czym ono polega? W skrócie jest to forma umownego zadłużenia wynikająca z tytułu regularnych wpłat na konto. Zatem w skrócie może się wydać, że jest to alternatywa lekka, łatwa i przyjemna. Niestety nie jest tak do końca. Owszem – skala limitu jest określona na podstawie umowy i wynika w ramach rozsądku z oferty bankowej i wymagań klienta. Problem pojawia się w momencie, gdy chcemy zrezygnować z limitów, a nie jesteśmy w stanie ich spłacić. Wówczas jedynym ratunkiem może się okazać konsolidacja limitów w koncie.

W tego typu kwestiach z rozwiązaniem spieszy kancelaria Gebert Finanse. Znana z doświadczenia, skuteczności oraz profesjonalnego podejścia z pewnością pomoże w procesie konsolidacji limitu. Dlaczego to aktualnie najlepszy na rynku wybór? Lata doświadczeń, szeroka wiedza,  rzetelne doradztwo i solidne działania sprawiły, że Gebert Finanse stanowią dziś kancelarię cieszącą się ogromnym zaufaniem i popularnością. Głównymi zaletami marki jest indywidualne dostosowanie odpowiedniej do potrzeb oferty,  wsparcie w zakresie doradztwa oraz korzystne warunki współpracy. Minimum formalności i znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji – to gwarantuje kancelaria finansowa Gebert Finanse.

Choć konsolidacja limitów w koncie nie należy do najłatwiejszych procesów i czasem potrzeba odrobiny cierpliwości, warto się nią wykazać, gdyż dla wielu może to być jedyne wyjścia z finansowego dołka, a tym samym ostatnia deska ratunku. Każdego dnia spotyka nas wiele nieprzewidzianych sytuacji, należy mieć z tyłu głowy plan pozwalający na wyjście z niektórych. Np. tych finansowych. Ułatwi to Gebert Finanse.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31