Kredyt

bez historii kredytowej

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt bez historii kredytowej  

 

Kredyt bez historii. Czy to możliwe?

Z roku  na rok mija popularność morderczych „chwilówek”, którymi swego czasu oklejone było każde drzewo i każdy przystanek tramwajowy. Lichwiarskie działania, niedopowiedzenia w umowach, zabójczo wysokie procenty doprowadziły wiele osób do finansowej ruiny.  Potrzeba było wielu lat, aby ludzie zrozumieli bandycki charakter większości tego typu firm. Niestety czasem nie było innego wyboru – brak historii kredytowej uniemożliwia przyznanie kredytu przez bank. Czy istnieją alternatywne rozwiązania wyjścia z takiej sytuacji?

Kredyt bez historii kredytowej w banku to mission impossible. Konsekwencje są dość karykaturalne, gdyż wiele osób celowo bierze kredyty opiewające w kilkaset złotych – choć nie muszą, ponieważ zależy im na budowie historii kredytowej będącej podstawowym orężem w walce o kredyt np. na mieszkanie. Alternatywnym rozwiązaniem jest tzw. konsolidacja chwilówek. Różni się to od konsolidacji kredytowej w sposób zasadniczy. Do konsolidacji chwilówek nie potrzeba żadnych zdolności finansowych, analiz, dokumentów i innych.  Nie potrzeba także żadnego zabezpieczenia. W przypadku problemów ze spłacaniem rat warto od razu udać się do odpowiedniego pośrednika w celu skonsolidowania – im wcześniej, tym lepiej.

Apropos pośrednika – jak go znaleźć? Najlepszą obecnie opcją na rynku jest kancelaria finansowa Gebert Finanse. Jest to kancelaria odznaczająca się ogromnym doświadczeniem i wysoką skutecznością w tego typu działaniach. Kredyt bez historii kredytowej w banku to rzecz praktycznie niewykonalna, na szczęście doradcy kancelarii Gebert Finanse poprzez swą rzetelność oraz wiedzę z pewnością pomogą ci wyjść z finansowych tarapatów.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31