Kredyt

bez zdolności kredytowej

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt bez zdolności kredytowej  

 

Kiedy bank nie chce pożyczyć pieniędzy... czyli kredyt bez zdolności kredytowej

 

Uzyskanie kredytu w banku poprzedzone jest ustaleniem zdolności kredytowej ubiegającego się klienta, bo takie jest wymaganie zawarte w prawie bankowym. Jeśli bank ustali, że klient ją posiada, pozostanie w zasadzie tylko ustalenie wielkości kredytu i wypełnienie formalności. Jeżeli okaże się, że klient nie ma zdolności kredytowej, nie jest to jeszcze koniec świata, bo od jakiegoś czasu możliwy jest w Polsce kredyt bez zdolności kredytowej.

 

Jeżeli osoba zainteresowana nie spełnia wymogów do uzyskania kredytu w swoim banku, może szukać pieniędzy gdzie indziej. Kredyt bez zdolności kredytowej można uzyskać, chociażby w punkcie doradztwa finansowego, takiego jak np. Kancelaria Gebert Finanse.

 

Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest mniej formalności i wysoka skuteczność w znajdowaniu rozwiązań. Wymogami, które trzeba spełnić to najczęściej tylko: posiadanie dowodu osobistego, obywatelstwa polskiego oraz aktywnego telefonu. Często nie ma konieczności bycia zatrudnionym na umowę o pracę ani stałego dochodu. Kiedyś koszty obsługi takich kredytów były bardzo wysokie, zdarzało się, że nawet doprowadzały do ruiny. Na szczęście ustawodawstwo poszło w kierunku blokowania lichwiarskich procentów od kredytów bez zdolności kredytowej i taką też, atrakcyjną ofertę można otrzymać w punkcie niezależnego doradztwa kredytowego.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31