Kredyt

na spłatę ZUS i US

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt na spłatę ZUS i US  

 

ZUS I US, czyli o zmorach słów kilka.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Urząd Skarbowy. Trudno posądzić te nazwy o wzbudzanie jakiejkolwiek sympatii. Dla większości rodaków są to zmory żerujące na obcych pieniądzach. Chcąc, nie chcąc są te instytucje są równocześnie także istotną częścią naszego systemu i kontakt z nimi prędzej, czy później jest nieunikniony.  Zwłaszcza jeśli chodzi o przedsiębiorców odprowadzających ku ZUS i US spore sumy na które nie zawsze jest ich stać. Cóż… Blaski i cienie polskiej przedsiębiorczości.

Na szczęście jest na to rada – Kredyt na spłatę ZUS i US. To coraz częstsze rozwiązanie w większości banków, niestety temat nie należy to najbardziej oczywistych dlatego przed zaciągnięciem takiego kredytu warto zasięgnąć opinii fachowców. Tych z kolei w naszym kraju jak na lekarstwo, toteż najczęściej giniemy w gąszczu zróżnicowanych i niejasnych ofert. Na to również znajdzie się rada, mianowicie – Gebert Finanse. Mowa tu o kancelarii finansowej działającej na terenie naszego kraju. Dlaczego należy wybrać właśnie ich? Jest to kancelaria odznaczająca się wysoką skutecznością w doborze odpowiedniej i indywidualnej oferty dostosowanej do danych potrzeb i warunków w jakich znalazł się klient. Lata doświadczeń poskutkowały profesjonalnym podejściem do obowiązków wysoce wykwalifikowanych i rzetelnych doradców w zakresie finansowym, kredytowym, a ściślej w temacie pt. – kredyt na spłatę ZUS i US.

Zatem jeśli pilnie potrzebujesz środków na wykreowanie „carte blanche” w stosunku do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie zwlekaj, skontaktuj się z doradcą Gebert Finanse i ciesz się odpowiednią dla swoich potrzeb ofertą kredytową.  Na zmory też są sposoby!

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31