Kredyt dla

klientów firmowych  

Gebert Finanse -infolinia


/22/ 535 32 31

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt dla klientów firmowych  

 

Gdy firma potrzebuje pomocy…

Dobra firma, to taka, która świetnie prosperuje i generuje satysfakcjonujące dochody. Stanowisko prezesa w danej firmie kojarzy się przede wszystkim z dobrobytem, płynnością finansową i swego rodzaju ekskluzywnym życiem. Jednak, czy rzeczywistość jest podobnie kolorowa, co stereotypy? Okazuje się, że nie. Wiele przedsiębiorstw upada, bankrutuje, słowem – kończy się. Zwłaszcza po otwarciu granic większość lokalnych i niewielkich firm musiała ogłosić upadłość. Trudno o ratunek w podobnych sytuacjach. Istnieje jeszcze druga strona medalu – rozwój. Każdy przedsiębiorca marzy o szybkim i stałym rozwoju firmy, jednak by tak się stało potrzebne są odpowiednie środki finansowe. Częstokroć bywa, że do wyboru – w obu sytuacjach pozostaje kredyt dla klientów firmowych.

Ostateczność ostatecznością, ale kolejny problem w tego typu przypadkach dotyczy doboru odpowiedniej oferty kredytowej. I wbrew pozorom nie jest to taka łatwa sprawa. Wielu przedsiębiorców myśli sobie – byle była zdolność, a takie myślenie może się okazać w dłuższej perspektywie druzgocące. Na szczęście podczas takich dylematów możemy liczyć na kancelarię finansową – Gebert Finanse świadczącą usługi polegające na analizie i doborze najlepszej oferty kredytowej do twojej sytuacji. Kancelaria odznacza się wysoką skutecznością, doświadczeniem, oraz profesjonalnym podejściem zwłaszcza w pojęciu pt. – kredyt dla klientów firmowych.  Współpraca na przestrzeni wielu lat z różnymi firmami pozwoliła „Gebert Finanse” posiąść solidną i rozległą wiedzę na temat kredytów dla firm. Skorzystajcie z niej już dziś i umówicie się na rozmowę z rzetelnym doradcą w zakresie finansów.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31