Kredyt dla

klientów indywidualnych  

Gebert Finanse -infolinia


/22/ 535 32 31

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt dla klientów indywidualnych  

 

Kredyt – początek końca?

Dla jednych kredyt jest ostatecznością, dla innych ogromnym ułatwieniem, które wielokrotnie wybawiało z największych opresji finansowych.  Nie sposób nie zauważyć, iż współczesność bez kredytu dotyczy wyłącznie szczęściarzy posiadających stabilizacją finansową. Auto, mieszkanie, czy nawet porządne wakacje – to wszystko wymaga sporej ilości pieniędzy, a przecież każdy chce mieć coś od życia zwłaszcza, że jego większość spędza w pracy. Całe szczęście istnieje znakomita alternatywa dla osób prywatnych – kredyt dla klientów indywidualnych.

Czasy lichwiarskich firm oferujących mordercze chwilówki minęły bezpowrotnie. Wiele razy zdarzało się, iż wysoki procent pożyczki wpędzał poszczególnych klientów w finansową ruinę. Oczywiście – istnieją jeszcze banki, ale aby móc otrzymać od nich kredyt finansowy należy mieć odpowiednią płynność i stabilizację – tzw. zdolność kredytową.  Niestety jest to warunek konieczny i dla wielu nie do przeskoczenia. Wspomniany kredyt dla klientów indywidualnych jest bardzo wygodnym i ciekawych rozwiązaniem, które w swej ofercie posiada kancelaria finansowa Gebert Finanse. Owa kancelaria słynie z ogromnego doświadczenia w udzielaniu kredytów bez zbędnych formalności. Jej główną zaletą jest skuteczność w zakresie doboru korzystnych rozwiązań dla klientów indywidualnych poszukujących kredytów. Płynny kontakt z doradcą, profesjonalizm oraz klarowne zasady współpracy sprawiły, że obecnie jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Zatem jeśli masz kłopoty finansowe, potrzebujesz natychmiast pieniędzy, nie wahaj się i skorzystaj z usług kancelarii Gebert Finanse już dziś ciesząc się skutecznym i co ważne – bezpiecznym działaniem.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31