Kredyt 

dla rolników

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt dla rolników

 

Rolnik sam na pastwę losu.

Mnogość rodzajów kredytów współcześnie przyprawia o zawrót głowy. Samochodowe, hipoteczne, limitowe, na bieżącą działalność…. Można wymieniać jeszcze długo.  W całym tym gąszczu kredytowym na uwagę zasługuje bardzo ważny, a przez wielu niedoceniany, wręcz zapomniany – kredyt dla rolników. Paranie się rolnictwem przybiera dziś dwie formy – sztandarowa, czyli związana z produkcją i nastawieniem na zarobek, oraz forma hobbystyczna opiewająca w kilka hektarów ziemi uprawnej i przysłowiowe kury. Choć formy różnią się diametralnie łączy je jedna możliwość, mówiąc ściślej wspomniany – kredyt dla rolników.  Przyznanie takiego kredytu oraz możność jego zdolności to nie jest przesadnie łatwy proces. Gdyby danemu rolnikowi przyszło się z nim zmagać mógłby popaść w finansową ruinę – często rolnictwo to główne źródło utrzymania. 

Konsekwencją wejścia do UE jest przyznania mnóstwa dotacji usprawniających działania rolników. Niestety często są one niewystarczające, zwłaszcza, gdy ktoś zaczyna od zera. Wówczas jedyną alternatywą jest kredyt dla rolników. Z pomocą w wyborze i dostosowaniu odpowiedniej do potrzeb opcji przychodzi ceniona i znana kancelaria finansowa Gebert Finanse. Dlaczego warto skorzystać z usług właśnie tej kancelarii? Dzięki ogromnemu doświadczeniu i skuteczności w działaniach uzyskała ona wysoką renomę w doborze korzystnych form kredytów dla osób potrzebujących wsparcia finansowego. Hegemoniczne banki często podchodzą do rolnika z racji uprawianej profesji z dystansem i brakiem zaufania, ale ten stereotyp jest łamany przez Gebert Finanse. To obecnie najlepsza propozycja dla rolników chcących wziąć kredyt, tak by nie pozostali sami na pastwę losu.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31