Kredyt 

gotówkowy  

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt gotówkowy  

 

Wirtualna forsa, złoto i obrazy.

Ponoć najlepsze inwestycje, to te ponadczasowe, które mogą tylko zyskać na wartości. Trudno to pojąć w dzisiejszych czasach,  ale majątek poszczególnych ludzi zazwyczaj istnieje wyłącznie na ekranie monitora w postaci wszelakich diagramów.  Złoto w sejfach, drogocenne obrazy na salonowych ścianach, czy wysokiej próby biżuteria to obecnie spory przeżytek. Siła tkwi w gotówce, jednak nie zawsze mamy ją pod ręką. Jak to zmienić? Jak uniknąć technokratycznej rzeczywistości? Odpowiedzią jest kredyt gotówkowy.

Problem pojawia się wówczas, gdy trzeba zdecydować z jakiej oferty kredytowej najrozsądniej skorzystać. Mnogość banków oraz ich ofert przyprawia wielu o zawrót głowy. Zwłaszcza, że w dziedzinie finansowości większość osób to laicy. Rozmowy z konsultantami bankowymi często są mało przejrzyste, a w umowach kryje się mnóstwo haczyków. Może się wydawać, że w tej sytuacji jedyne co nam zostaje to bezradność. Nic bardziej mylnego, z pomocą spieszy kancelaria finansowa – Gebert Finanse. Dlaczego to właśnie tej kancelarii warto zaufać? Argumentów jest co najmniej kilka – przede wszystkim jest to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu cieszy się ogromną popularnością u klientów. Profesjonalni doradcy pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie z ponad 40 ofert instytucji finansowych, tak aby klient pozostał usatysfakcjonowany.

Kredyt gotówkowy to dotychczas spore ryzyko, wysoki procent i niepewny zysk. Na szczęście dzięki kancelarii finansowej Gebert Finanse wspomniane problemy nie istnieją. Oddaj swe finansowe troski  w ręce profesjonalistów i ciesz się indywidualnie dobranym planem kredytu gotówkowego.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31