Kredyt 

hipoteczny

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt hipoteczny

 

Cztery kąty i kredyt.

Kupno mieszkania, domu, tudzież jego budowa to krok milowy w życiu każdego człowieka. Pełne wejście w dojrzałość, oznaka odpowiedzialności i swego rodzaju wolność. Ten ciąg semantyczny brzmi dumnie, ale żeby mieć możliwość poczucia tej dumy bardzo często brakuje pierwiastka gwarantującego wymieniona dobra, mianowicie – kredytu.  Kredyt hipoteczny – bo o nim mowa, to w wielu przypadkach swoiste mission impassible. Zdolność kredytowa jest bardzo wymagająca i niestety dla wielu nie do przejścia. Toteż warto w takiej sytuacji zastanowić się jaka oferta będzie najlepsza względem indywidualnych potrzeb. Doradcy bankowi grają wyłącznie do jednej bramki, zatem naturalne, że tylko oferta ich banku będzie stanowić wybór najrozsądniejszy. W praktyce jest zgoła odmiennie, bo aby mówić o ofercie dostosowanej do potrzeb należy zasięgnąć rady niezależnej, solidnej i nader wszystko – skutecznej kancelarii.

Taką właśnie jest niewątpliwie kancelaria finansowa Gebert Finanse. Swą renomę zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalną kadrą najwyższej klasy ekspertów z zakresu doradztwa. To właśnie w gestii kancelarii Gebert Finanse leży znalezienie i dobór najlepszej oferty dla klienta. Kredyt hipoteczny często rządzi się swoimi prawami, stąd tak ogromne zróżnicowane w kwestiach usługowych. Na szczęście ten problem nie dotyczy wspomnianej kancelarii – tutaj przede wszystkim zadowolony ma być klient. To innowacyjne jak na owe czasy podejście i rzetelność sprawiło, iż obecnie Gebert Finanse to przedsiębiorstwo cieszące się ogromnym zaufaniem i popularnością. Jeśli śnisz o wymarzonych czterech kątach, a nie masz na to wystarczających środków, skontaktuj się z profesjonalnym doradcą i weź satysfakcjonujący kredyt ciesząc się swym wymarzonym gniazdem.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31