Kredyt

inwestycyjne

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt inwestycyjne

 

Inwestuj w siebie.

Wielcy inwestorzy mieli wszystko poza  funduszami. Liczy się przede wszystkim pomysł i wiara we własne możliwości. Czasem bywało odwrotnie – była kasa, nie było idei. Wniosek jest banalny – skuteczniej mieć plan i pomysł na realizację, niż topniejące w czeluściach bankowych fundusze. Ale one z drugiej strony nie spadają z nieba. Owszem, można połączyć siły i pozyskać sponsora, ale wiąże się to ze sporym ryzykiem. Na szczęście istnieje jeszcze jedno ciekawy rozwiązanie – kredyt inwestycyjny. Co to takiego? To  kredyt przyznawany przez bank na podstawie analizy ekonomicznej kredytobiorcy. Przeznaczona suma służy konkretnemu przedsięwzięciu mającemu na celu wzbogacenie się i rozwój. Podsumowując, chodzi o zainwestowanie w inwestycję i choć jest to paradoksalna zbitka słów, wielokrotnie ratowała wielu początkujących przedsiębiorców dziś święcących triumfy.

Kredyt inwestycyjny także wiąże się z ryzykiem – w sumie jak każdy kredyt. Aby je zminimalizować należy skorzystać z oferty kredytowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb. O tym, że banki rozrastają się wespół z ofertami, które są coraz bardziej zróżnicowane nie trzeba wspominać. Funkcjonowanie w owym gąszczu propozycji jest delikatnie mówiąc skomplikowane. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Takie osoby w swoich strukturach posiada kancelaria finansowa – Gebert Finanse zajmująca się doradztwem w kwestii doboru najlepszej alternatywy kredytowej dla danego klienta. Kancelaria odznacza się ogromną skutecznością. Tak wysokie wyniki nie są dziełem przypadku – zostały żmudnie budowane na latach doświadczeń. Dzięki temu kancelaria cieszy się ogromną popularnością, zaufaniem i prestiżem. Zainwestuj w siebie – przy pomocy profesjonalistów z Gebert Finanse.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31