Kredyt 

konsolidacyjny

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt konsolidacyjny  

 

Kredytowy zawrót głowy.

Kredyt konsolidacyjny – brzmi groźnie, prawda? Choć może w wielu wzbudzić strach i niezrozumienie, to w praktyce jest to w wielu przypadkach znakomite rozwiązanie, żeby nie powiedzieć – ostatnia deska ratunku.  Definicję najrozsądniej objaśnić na przykładzie. W wypadku posiadania dwóch, lub większej liczby kredytów – co obecnie jest zjawiskiem bardzo częstym można je skonsolidować – połączyć w jeden kredyt o korzystnej stopie procentowej.  Polega to na ujednoliceniu stopy procentowej oraz długości czasu spłaty – najczęściej jest on wydłużony. Rodzi się pytanie – jaki w tym cel? Wbrew pozorom jest on dość jasny. Chodzi o to, by konsolidacja sprawiła zmniejszenie kosztów obsługi pożyczki i niejako ułatwiła ją.

Ofert opiewających w kredyty konsolidacyjne jest coraz więcej. Ten rozwój ma swe przyczyny również w zacieśnianiu się współpracy między poszczególnymi bankami. Co nie zmienia faktu, że wspomniane oferty bywają mocno zróżnicowane np. pod względem wysokości oprocentowania. Na szczęście w momencie doboru odpowiedniego rozwiązania z pomocą spieszy kancelaria finansowa Gebert Finanse cechująca się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Rzetelni doradcy znajdą i pomogą w wyborze najbardziej rozsądnej oferty dotyczącej takiego kredytu.  Aby unikać bandyckich chwilówek oraz zbędnych formalności i prognoz warto skorzystać z usług tej szanowanej i skutecznej w działaniu kancelarii, aby cieszyć się odpowiednim oprocentowaniem i dostosowaniem odpowiedniego okresu spłaty.

Kredyt konsolidacyjny to spore ułatwienie i  przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Aby tak się stało najlepiej zaufać profesjonalistom i skorzystać z wiedzy kancelarii Gebert Finanse.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31