Kredyt

na bieżącą działalność

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt na bieżącą działalność

 

Działalność wymagająca wsparcia.

Prowadzenie działalności w czasach co najmniej niepewnych – bo tak należy określić współczesność wiąże się z wieloma czyhającymi niebezpieczeństwami. Oczywiście wszelkie ryzyka są wkalkulowane w prowadzenie działalności, ale w czasach dynamicznego rynku, rozwoju technologicznego i zmian w prawie należy mieć na uwadze starą biznesową zasadę – dziś jesteś, jutro może cię już nie być.  W kwestii wspomnianego jutra warto mieć odpowiednią alternatywę – instrument pozwalający na ratunek i utrzymanie się na powierzchni. Przykładem takiego koła ratunkowego jest zastrzyk finansowy w postaci kredytu.

Kredyt na bieżącą działalność – bo o nim mowa, to innymi słowy tzw. kredyt obrotowy. Dotyczy pokrycia części kosztów związanych z funkcjonowaniem, tak aby dana działalność zachowała płynność finansową. Temat jest dość skomplikowany, ponieważ składa się z dużej liczby czynników, oraz opiewa w szeroką gamę rodzajów tego typu kredytowania. Dlatego przy skorzystaniu z którejś z wielu ofert warto skonsultować się z odpowiednim specjalistą. Pomoc w tym zakresie świadczy profesjonalna i ceniona kancelaria finansowa – Gebert Finanse zajmująca się doradztwem finansowym, wyszukiwaniem odpowiednich do potrzeb ofert oraz najlepszych rozwiązań dla klientów. Prestiż kancelarii został zbudowany na fundamencie wieloletniego doświadczenia i ogromnej skuteczności – zwłaszcza w kwestii kredytów na bieżącą działalność.

Kredyt na bieżącą działalność pomimo swego ratunkowego usposobienia może się okazać odbiciem od dna. Warunek jest jeden – musi zostać odpowiednio dobrany i przeanalizowany pod względem ekonomicznym. Na szczęście tym zajmą się rzetelni i wykwalifikowani doradcy z kancelarii Gebert Finanse.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31