Kredyt

obrotowy

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt obrotowy

 

O geometryczności kredytów.

Kredyt obrotowy w wokabularzu geometrycznym na próżno szukać linii obrotowych. Aby zapoznać się  tym pojęciem należy zajrzeć do terminologii dotyczącej ekonomii i bankowości. Pojęcie obrotowości polega niejako na oddłużaniu. Jak to się ma w praktyce? Zdarza się, że ktoś znajduje się w trudnej sytuacji finansowej mając już kredyt na barkach. Mając zobowiązania trudno jest uregulować spłatę raty kredytowej. W takiej sytuacji z pomocą finansową przychodzi po wtóre bank oferując kredyt obrotowy. Uzyskanie takiej formy kredytu jest bardzo trudne i wymaga specjalnej analizy oraz dobrania odpowiedniej oferty. Wymaga to również zgromadzenie rozległej dokumentacji przez klienta. Podsumowując – celem tego kredytu jest poprawa kondycji historii kredytowej, która i tak jest już w kiepskiej sytuacji.

W tego rodzaju sytuacjach bank bywa oporny na wszelkie sugestie i propozycje klienta. Właściwie nie ma co się dziwić, skoro raz nie podołał, czemu miałoby być inaczej tym razem? Na pozytywne rozpatrzenie wniosku wpływa cały szereg różnych czynników, jednak jest to dość skomplikowane dla statystycznego Kowalskiego, który i tak ma już dość problemów.

Wówczas z pomocą przychodzi kancelaria finansowa – Gebert Finanse oferująca dobór najlepszej oferty kredytowej do zaistniałych okoliczności  przy minimum formalności. Dlaczego właśnie ta kancelaria stanowi najrozsądniejszy wybór na rynku?  Są wysoką pozycję zawdzięcza skuteczności i profesjonalizmowi, które budowano latami doświadczeń. Rzetelni i wykwalifikowani doradcy z pewnością pomogą w objaśnieniu i doborze odpowiedniej oferty, tak aby klient mógł się cieszyć niskim oprocentowaniem i płynnością finansową. Wówczas wszystko z pewnością wróci na linię prostą.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31