Kredyt

oddłużeniowy

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt oddłużeniowy  

 

Masz długi? Poznaj kredyt oddłużeniowy!

 

Jeżeli ktoś ma już zaciągnięte zobowiązania finansowe w banku, ale wskutek nieprzewidzianych okoliczności lub błędnych decyzji finansowych ma problemy z ich spłacaniem, może zdecydować się na kredyt oddłużeniowy. Jest to specjalny rodzaj kredytu bankowego, którego celem jest pomoc klientowi w tym, aby spłacił swoje zobowiązania.  

 

Trzeba jednak mieć świadomość, że uzyskanie takiego kredytu może być nie być łatwe i nie każdy może liczyć na kredyt oddłużeniowy. Bank najpierw musi dokładnie przeanalizować sytuację materialną klienta. Klient z kolei musi zgromadzić dość obszerną dokumentację, która jest wymagana. Na pewno podstawą do uzyskania kredytu będą regularne wpływy na konto, a w przypadku przedsiębiorców dowody regularnego odprowadzania składek do ZUS-u. Zmiennych jest więcej i wszystkie zostaną dokładnie zbadane.

 

Kredyt oddłużeniowy przeznaczony jest na określony cel i służy poprawie historii kredytowej klienta. Niestety, jego minusem są dość spore koszty obsługi, związane z ryzykiem, jakie ponosi bank, przyznając pieniądze osobie w niepewnej sytuacji finansowej. Żeby owe koszty jak najbardziej zminimalizować, warto skorzystać z niezależnego doradztwa kredytowego, jakim jest np. Gebert Finasne.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31