Kredyt 

samochodowy

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt samochodowy

 

Zamiana na lepszy model. Czemu nie?

Iluż mężczyzn marzy o tym, żeby wymienić swoje auto na lepszy – nowszy model? Zapewne większość. Sprawa staje się co najmniej nie cierpiąca zwłoki, gdy po zdaniu prawa jazdy wymarzone – pierwsze w życiu auto chce mieć osoba młoda. No tak… Ale skąd wziąć na to wystarczającą ilość pieniędzy? Owszem, sprzedaż butelek może stanowić niewielką część rozwiązania takich kłopotów, ale znacznie skuteczniejsze jest zaciągnięcie kredytu.  Mówiąc ściślej, chodzi o kredyt samochodowy.

Po prawdzie, to jakikolwiek kredyt nie jest prostą sprawą i wymaga analizy wielu ofert nie tylko bankowych. Jedno jest pewne – nie warto wikłać się w tzw. chwilówkę, która już wielu doprowadziła do finansowej ruiny. A co do wspomnianych propozycji bankowych, są one bardzo zróżnicowane i wymagają wnikliwej analizy, a przecież większość osób na finansach zna się przeciętnie. W takich sytuacjach na szczęście można liczyć na kompleksowe doradztwo kancelarii finansowej Gebert Finanse. Swą ogromną popularność i wielkie zaufanie wśród klientów kancelaria zawdzięcza dzięki swemu profesjonalnemu podejściu i skuteczności zbudowanej na kanwie wielu lat doświadczeń. Najlepszy kredyt samochodowy, to taki, który poprzez odpowiednią ofertę jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ni mniej, ni więcej oznacza to zasobność portfela, historię kredytową, wysokość rat, długość okresu spłaty, czy wysokość oprocentowania. Gebert Finanse rozwiąże związane z tym dylematy bez zbędnych formalności i w jak najkrótszym okresie czasu, aby klient mógł jak najszybciej cieszyć się swoim wymarzonym autem. Zaufaj rzetelności, bezpieczeństwu i profesjonalizmowi i korzystaj z dobrej oferty oraz… dobrego samochodu.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31