Kredyt

z opóźnieniami w BIK

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Kredyt z opóźnieniami w BIK  

 

Gebert Finanse – gwarant skuteczności.

BIK, to skrót dla wielu enigmatyczny, na szczęście nie dla osób mających cokolwiek wspólnego z usługami bankowymi. Skrót ten oznacza  Biuro Informacji kredytowej, jest to przedsiębiorstwo wykreowane przez Związek Banków Polskich oraz banki prywatne. Celem tego tworu jest integrowanie oraz udostępnianie danych oraz historii kredytowej dotyczących klientów poszczególnych klientów. Trudno jednoznacznie określić rolę i funkcjonalność BIKu, jedno jest pewne – instytucja pomogła wielu klientom w budowaniu rzetelnej historii kredytowej, a o tym jak ważne jest to dzisiejszych czasach nikomu nie trzeba wspominać.

Owszem, istnieje wiele przypadków odmowy kredytu przez bank ze względu na negatywną historię kredytową w BIK. W takiej sytuacji wydaje się, że pozostaje do dyspozycji pożyczka poza bankowa, tudzież ciesząca się złą sławą chwilówka. Nic bardziej mylnego – nie ma sytuacji bez wyjścia. Można starać się o odpowiednią konsolidację – kredyt z opóźnieniami w BIK. W tej dość skomplikowanej kwestii pomoc oferuje jedna z najbardziej skutecznych i doświadczonych kancelarii finansowych na terenie naszego kraju – Gebert Finanse. Dlaczego warto skorzystać właśnie z ich usług? Argumentów jest wiele. Najważniejsze to solidność, bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz rzetelność. Zwłaszcza ten ostatni należy mocno podkreślić, gdyż chyba każdy, kto starał się o kredyt zdaje sobie sprawę z tego jak istotny jest kontakt z doradcą. W Gebert Finanse jest wielu wysokiej klasy fachowców, również tych zajmujących się wspomnianym tematem – kredyt z opóźnieniami w BIK. Historia kredytowa to obecnie fundament walki o odpowiedni kredyt, w jego zdobyciu pomoże ci kancelaria Gebert Finanse. Jest to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31