Polityka prywatności Kancelarii Finansowej GebertFinanse

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GebertFinanse Sp. z o.o., przekazanych przeze mnie w procesie obsługi oraz zawartych w przedłożonych dokumentach w celach związanych z teraźniejszym oraz przyszłym wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego, w tym obejmującym monitoring procesu zawarcia umowy z wybraną instytucją finansową lub bankiem i związaną z tym koniecznością archiwizacji danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji przez GebertFinanse usług doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Administratorem Danych Osobowych jest GebertFinanse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymanie od GebertFinanse Sp. z o.o. informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez GebertFinanse, w tym na użycie podanego numeru telefonu do celu marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

 

Wyrażam zgodę udostępnianie moich danych osobowych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty do podmiotów współpracujących z GebertFinanse.com Pełna lista podmiotów współpracujących znajduje się na stronie www.gebertfinanse.com

 

Zamawiający wyraża zgodę na podstawie art.105a ust. 2 Prawa bankowego na przetwarzanie przez GebertFinanse , współpracujące z nim instytucje finansowe oraz Biuro Informacji Kredytowej SA, informacji stanowiących tajemnicę bankową w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego, po wygaśnięciu zobowiązania wynikającego z umowy będącej przedmiotem niniejszej umowy.

 

W związku z wykonywaniem umowy, Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej, Banki, oraz inne instytucje finansowe współpracujące z GebertFinanse. Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych (Dz. U. Nr 50, poz. 424 z późn. zm.) Zamawiający upoważnia GebertFinanse oraz Instytucje z nim współpracujące do wystąpienia za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej S.A. w Warszawie oraz biur informacji gospodarczej o udostępnianie informacji, dotyczących jego zobowiązań.

Kancelaria GebertFinanse Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

Kancelaria GebertFinanse Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

Kancelaria GebertFinanse Red

Kancelaria GebertFinanse

Kancelaria GebertFinanse Kredyt Bez Zdolności Finansowej

Kancelaria GebertFinanse Kredyt Bez Zdolności Finansowej

BIURO KREDYTOWE WARSZAWA, BRAK HISTORII KREDYTOWEJ, KONSOLIDACJA KREDYTOW BEZ ZDOLNOSCI, KONSOLIDACJA KREDYTÓW BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYT BEZ HISTORII KREDYTOWEJ, KREDYT BEZ ZDOLNOSCI, KREDYT BEZ ZDOLNOSCI KREDYTOWEJ, KREDYT BEZ ZDOLNOŚCI, KREDYT BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYT DLA OSÓB BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYT KONSOLIDACYJNY BEZ ZDOLNOŚCI, KREDYT KONSOLIDACYJNY BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYT ODDLUZENIOWY, KREDYT ODDŁUŻENIOWY, KREDYT ODDŁUŻENIOWY BEZ HIPOTEKI, KREDYT ODDŁUŻENIOWY BEZ ZABEZPIECZEŃ, KREDYT Z OPOZNIENIAMI W BIK, KREDYTY BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYTY KONSOLIDACYJNE BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, KREDYTY ODDŁUŻENIOWE, KREDYTY ODDŁUŻENIOWE BEZ ZABEZPIECZEŃ, POZYCZKA BEZ ZDOLNOSCI KREDYTOWEJ, POZYCZKI BEZ HISTORII KREDYTOWEJ, POZYCZKI BEZ ZDOLNOSCI KREDYTOWEJ, POZYCZKI ODDLUZENIOWE, POZYCZKI ODDLUZENIOWE BEZ ZABEZPIECZEN, POZYCZKI ODDŁUŻENIOWE, POZYCZKI Z OPOZNIENIAMI W BIK, POŻYCZKA BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, POŻYCZKI BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, POŻYCZKI KONSOLIDACYJNE BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, POŻYCZKI ODDŁUŻENIOWE, KONSOLIDACJA CHWILÓWEK, KREDYT NA SPŁATĘ CHWILÓWEK, POŻYCZKA NA SPŁATĘ CHWILÓWEK, 

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31