Pożyczka 

hipoteczny

KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse to zespół osób, posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie doboru najkorzystniejszych  rozwiązań dla klientów, poszukujących kredytów. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Nie pobieramy opłat przed otrzymaniem finansowania. Pomagamy klientom w całej Polsce. Skontaktuj się z jednym z naszych rzetelnych doradców.

 

Pożyczka hipoteczny

 

Z nożem na gardle i ręką w nocniku.

Pożyczka – jakakolwiek, to oczywiście ogromne ryzyko i  warto zdawać sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji uwikłania się w podobne zobowiązania.  Bywa wielokroć, że na jednym kredycie się nie kończy. Wówczas wpadamy w labirynt bez wyjścia pogrążając się w coraz większej ruinie finansowej. Wynika to zazwyczaj z dwóch powodów. Pierwszy dotyczy nieznajomości rynku finansowego i złym wyborze oferty kredytowej, czy pożyczkowej. Drugim powodem jest wyrachowanie i sztuczki stosowane przez wielu kredytodawców. O dodatkowym oprocentowaniu, skróceniu czasu spłaty, czy zmieniających się warunkach interesant dowiaduje się w trakcie. Można rzec, że jedno wynika z drugiego, ale czy istnieją w tych i podobnych sytuacjach rozsądne rozwiązania?

Owszem. Zwłaszcza w przypadku pojęcia – pożyczka hipoteczna. Jest to pożyczka, której głównym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomość. Mowa o niej, gdyż jest to jedna z najryzykowniejszych i najbardziej niebezpiecznych form. Aby mieć chłodną głowę i spokojny sen warto zasięgnąć rad wykwalifikowanych doradców z zakresu usług kredytowych i za ich pomocą skorzystać z najlepszej oferty. Usługi takie świadczy ciesząca się ogromnym zaufaniem kancelaria finansowa Gebert Finanse. Najwyższej klasy rzetelni doradcy udzielą fachowych porad z zakresu pożyczki hipotecznej, tak by wybrać najlepszą alternatywą dla naszych indywidualnych potrzeb. Pożyczka hipoteczna często się kończy przysłowiową ręką w nocniku, ale dowodem, że wcale być tak nie musi jest profesjonalna kancelaria Gebert Finanse. Skorzystaj z jej usług już dziś i rozwiej swe wszelkie wątpliwości, by pozbyć się noża na gardle.

 

Przykładowa symulacja dla  kredytu na kwotę 10 tys. zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,7 %. Kwota kredytu – 10 000,00 zł. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy. Całkowita kwota do zapłaty  - łącznie ze wszystkimi kosztami wynosi 14 316,43 zł. Oprocentowanie nominalne jest zmienne i wynosi 5,99 % w skali roku. Całkowity koszt kredytu  4 316,43 zł, w którego skład wchodzi: 10% prowizja - 1000 zł, odsetki naliczone przez cały okres kredytowania - 3316,43 zł). Raty równe płatne co miesiąc przez 120 m-cy wynoszą 122,07 zł. Kredyt można rozłożyć na min 3 raty. Kalkulacja została wykonana w dniu 10.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu na 120 m-cy.

 

Pomożemy Ci wybrać ofertę w jednej z ponad 40 instytucji finansowych są to m.in. Bank Zachodni WBK, Bank PKO BP, Credit Agricole, Bank PEKAO S.A., Alior Bank,  Plus Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPH, inne banki, parabanki i instytucje typu SKOK.

 

WAŻNE: W naszej ofercie nie ma pożyczek/kredytów, których termin spłaty jest krótszy niż 60 dni. Nasze pożyczki nie są udzielane z własnych środków. Naszym celem jest pośredniczenie w udzielaniu kredytów tylko w bankach. Kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami w momencie wcześniejszej spłaty. Okres minimum do spłaty to 6 m-cy, a maksymalny to nawet 144 m-ce. RRSO maksymalnie może wynosić 10,97%*

* W naszym doradztwie skupiamy się na produktach bankowych.  KANCELARIA FINANSOWA  - Gebert Finanse nie udziela prywatnych pożyczek.

 

Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z Kancelarią GebertFinanse.

1. Nawiązanie kontaktu z Kancelarią Gebert Finanse i uzupełnienie wniosku kredytowego

2. Analiza potrzeb i możliwości Klienta przez nasz zaspół.

3. Dopasowanie oferty i wskazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłaty środków

 Ekspert Kredytowy GebertFinanse

Konsolidacja Kredytów i Chwilówek

https://www.gebertfinanse.com  

email:  kontakt@gebertfinanse.com

Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

tel: /22/ 535 32 31